Ukraine Airlines

Ukraine Airlines - jak uzyskać odszkodowanie za opóźniony lot?

Ukraine International Airlines (ukr. Міжнародні Авіалінії України, rus. Международные авиалинии Украины), skrót UIA – jest to największa ukraińska linia lotnicza założona w 1992 r. Swoją siedzibę ma w Kijowie. Bazowym portem lotniczym jest Międzynarodowy Port Lotniczy Boryspil (KBP). Ukraine Airlies łączy Ukrainę z 38 państwami, znajdującymi się na różnych kontynentach m.in. w Europie, Azji, Ameryce, Afryce i na Bliskim Wschodzie. Co tydzień wykonuje 1100 lotów międzynarodowych i krajowych, a także zapewnia połączenie z lotami partnerskich linii lotniczych do ponad 3 tysięcy miast świata. Flota Ukraine Airlines składa się z 42 samolotów. Z uwagi na tak rozbudowaną siatkę połączeń czasem zdarza się sytuacja, że lot jest opóźniony, a także może zostać odwołany. W takiej sytuacji może przysługiwać odszkodowanie od 250 € do nawet 600 €. W takiej sytuacji zgłoś się do nas – AirCash4U. Pomożemy uzyskać należne odszkodowanie za opóźniony lot nawet w 30 dni.

Ukraine International Airlines
Adres: 201-203, Kharkivske Shosse, Kyiv, 02121, Ukraina
Telefon: +38 (044) 581-56-56
E-mail: uia@flyuia.com

Strona www: www.lot.com


Agencja Sprzedaży w Warszawie
Adres: ul. Sienna 72/3, 00-833 Warszawa
Telefon: +48 22 403 34 36
E-mail: warsaw@flyuia.com

Dowiedz się więcej o zakłóconych lotach

Dlaczego warto korzystać z usług Ukraine Airlines?

Ukraine Airlines posiada niezwykle rozbudowaną siatkę połączeń, która obejmuje loty aż do 38 państwa. Jest to więc świetna alternatywa dla lotów długodystansowych oferowanych przez innych przewoźników. Ukraine Airlines oferuje bowiem wysoki standard obsługi przy relatywnie niskich cenach. Należy jedynie zaakceptować fakt, iż przesiadka będzie miała miejsce w Kijowie. W ostatnim czasie wśród polskich pasażerów można obserwować wzrost zainteresowania usługami Ukraine Airlines.

Usługi

Czy można uzyskać odszkodowanie od Ukraine Airlines, jeśli są to linie spoza UE?

Odszkodowanie za opóźniony lub odwołany lot od linii lotniczej zarejestrowanej poza UE można uzyskać w sytuacji, gdy wylot miał miejsce z terenu UE. Nie mniej jednak w sytuacji, gdy początek rejsu miał miejsce poza UE, to rekompensata nie jest należna.

Spora część pasażerów nie zdaje sobie sprawy, że można skutecznie odzyskać odszkodowanie od Ukraine Airlines. W tym zakresie warto skorzystać z usług firmy odszkodowawczej, które przeprowadzi za was cały proces.

Zapraszamy do kontaktu.

Kontakt z nami

Adres
AirCash4U
Zegar

Pon-Pt: 8.00-18.00

Sob: 10.00-14.00

Znajdź nas na Facebooku

601 181 728

biuro@aircash4u.pl